Zaplanuj ogród z katalogami roślin

Zakładasz ogród i nie wiesz co posadzić? – Rozdaję książki

Jeśli chcesz tworzyć swoją zieloną przestrzeń świadomie, czyli nie kupować tego co wpadnie Ci w oko, ale wybrać rośliny najlepsze do Twojego ogrodu – to poniższe książki są świetne na start.

 • Katalog roślin drzewa, krzewy, byliny
 • Katalog bylin
 • Katalog róż

Książki są polecane przez Związek Szkółkarzy Polskich.

 

Dlaczego rozdaję książki?

Chcę, żeby każda osoba zaczynająca swoją “zieloną przygodę” mogła założyć piękny i wygodny ogród przydomowy. Od 4 lat zajmuję się ogrodową e-dukacją i szerzę ideę świadomego planowania jako alternatywę dla: nieprzemyślanych zakupów, ale też dla drogich projektów.

Wierzę, że każdy może się nauczyć projektować swój ogród, zgodnie “ze sztuką”.

Jednym z elementów projektowania ogrodu jest planowanie roślin, które będą w nim bujnie i zdrowo rosły. I to właśnie ułatwiają powyższe książki.

Chcę Ci dać szansę, na założenie ogrodu raz, a dobrze.

 

Co musisz zrobić, aby wygrać książki?

Zarejestruj swój udział w konkursie i poleć go swoim znajomym, udostępniając im swój unikalny link. Osoby, które dołączą do konkursu, z Twojego linku polecającego – to kolejne punkty dla Ciebie.

Wygrywa ten, kto zdobędzie najwięcej punktów.

Dołącz do zabawy. Spiesz się, zegar odlicza czas do końca konkursu!

 

137

Ended
 • 1 winner
 • Value: 193 zł
 • Prize: Zestaw 3 Katalogów roślin
 • Ends: 18 maja 2021 20:00 CEST
 • Winner Announcement: 19 maja 2021 20:00 CEST

Rules

Nazwa konkursu

Zaplanuj ogród z katalogami roślin.

Organizator konkursu

Organizatorem konkursu jest autorka szkoleń dot. projektowania ogrodów i doboru roślin oraz bloga krzakowisko.pl - Arleta Gołębiowska.

Rodzaj, zakres konkursu oraz nagroda

Jest to konkurs internetowy. Jego celem jest promowanie wiedzy na temat prawidłowego doboru roślin. Dlatego nagrodą w konkursie jest zestaw książek:

 • Katalog roślin drzewa, krzewy, byliny
 • Katalog bylin
 • Katalog róż

Wartość nagrody to około 193 zł.

Termin konkursu

Zabawa rozpoczyna się 12.05.2021 o 8:00 i kończy się o 18.05.2021 o 20:00.

Kto może wziąć udział w konkursie

Udział w konkursie może wziąć każdy kto ma ukończone 18 lat. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat poproś swojego dorosłego opiekuna o samodzielne wypełnienie formularza.

Warunki uczestnictwa

W celu dołączenia do konkursu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie https://krzakowisko.pl/giveaway/zaplanuj-ogrod-z-katalogami-roslin/ w czasie obowiązywania konkursu oraz podać swój adres email. Na podany adres email zostanie wysłana wiadomość z Twoim unikatowym linkiem polecającym.

Dołączając do konkursu zgadzasz się na dodanie swojego adresu email do listy mailingowej krzakowisko.pl. W każdym momencie możesz wypisać się z tej listy mailingowej klikając w link anulujący subskrypcję widoczny w stopce maila, który ode mnie dostaniesz. Lub napisz do mnie maila, że chcesz się wypisać z listy, wtedy usunę Twój adres email ręcznie.

Musisz być właścicielem adresu email, który podajesz w konkursie. Możesz podać tylko jeden adres email. Nie możesz podawać nieprawdziwych adresów email.

System jest w stanie wyłapać próby nieuczciwego dołączania do konkursu na przykład przez próby dodawania nieprawdziwych adresów email lub dodawanie zgłoszeń z tego samego adresu IP. W takich przypadkach uczestnik konkursu może zostać zdyskwalifikowany.

Jak zwiększyć szansę na wygraną?

W chwili przystąpienia do konkursu system wygeneruje dla Ciebie unikalny link prowadzący do strony konkursu. Link jest powiązany z Twoim adresem email. Za każdym razem gdy ktoś kliknie w Twój link i dołączy do konkursu zdobywasz punkty. Im większa suma punktów tym większa szansa na wygraną.

Konkurs wygrywa ten, kto zdobędzie największą liczbę punktów. Punkty można zdobywać polecając swój unikalny link do strony z konkursem w mediach społecznościowych, wysyłając go mailem do swoich znajomych lub publikując go na swoim blogu lub stronie internetowej.

Kiedy oraz w jaki sposób zostanie wyłoniony zwycięzca?

Po zakończeniu konkursu system przestanie przyjmować zgłoszenia. System automatycznie pokaże właścicielowi strony https://krzakowisko.pl, kto zdobył największą liczbę punktów a tym samym wygrał konkurs.

Po zakończeniu konkursu zwycięzca otrzyma wiadomość email z adresu krzakowisko@gmail.com z informacją o wygranej.

Wyniki konkursu zostaną też ogłoszone 19.05. podczas transmisji live o 20.00, na FB i YouTube Krzakowiska.

W jaki sposób nagroda dotrze do zwycięzcy?

Osoba, która wygra konkurs po zakończeniu zabawy otrzyma ode mnie maila z informacją o wygranej. Poproszę wtedy o wskazanie adresu na jaki mam wysłać książki. Powinien to być adres w Polsce.

Jeśli osoba, z największą ilością punktów nie będzie przez 3 dni odpowiadać na mojego maila wyślę nagrodę kolejnej osobie z największą ilością punktów.

Postępowanie reklamacyjne

Jeśli masz uzasadnione zastrzeżenia co do przeprowadzania konkursu napisz mi o nich wysyłając email na mój adres kontakt@krzakowisko.pl  

Pozostałe postanowienia

Do udziału w konkursie zapraszam szczególnie: sympatyków Krzakowiska, kursantów oraz osoby, które dopiero startują ze swoim ogrodem i chcą się nauczyć, jak założyć go "z głową".

 

Powodzenia!

Arleta Gołębiowska